پارس آپتایم :: خرید سرورمجازی ، خرید هاست لینوکس و ویندوز و ثبت دامین از سال 2010
منو موبایل

پارس آپتایم :: خرید سرورمجازی ، خرید هاست لینوکس و ویندوز و ثبت دامین از سال 2010

بهترین سایت خرید سرور مجازی

اگر قصد خرید سرور مجازی دارید قطعا به این مشکل برخوره اید که بهترین سایت برای خرید سرور مجازی کدام است. ما در این مقاله سعی میکنیم به شما کمک کنیم تا خریدی راحت تر و امن تر را تجربه کنید. شما برای خرید سرور مجازی مناسب باید به بسیاری از نکات توجه داشته باشید که ما در این مقاله به شکل یک جمع بندی در اختیار شما عزیزان خواهیم گذاشت.

بهترین سایت خرید سرور مجازی

یکی از عوامل مهم در خرید سرور مجازی سرعت سرور است. البته میتوان گفت این موضوع مهمترین نکته این خرید است. کاربران همواره به دنبال بیشترین سرعت برای دسترسی به سور مجازی خود هستند.

همانطور که میدانید سرور مجازی یک سیستم کامل است که طریق اینترنت در اختیار شما قرار دارد. پس قطعا شما نیاز به سرعت در اتصال به آن دارید تا بتوانید به راحتی کار های خود روی سرور مجازی را پیش ببرید.

ما در پارس آپ تایم سعی داریم تا بهترین سرعت را به مشتریان خود عرضه کنیم. این وظیفه ماست.

نکته دومی که بسیار حائز اهمیت است پشتیبانی سرور مجازیست. پشتیبانی از ارکان اصلی ایجاد یک سرور مجازی مناسب است. شما به عنوان یوزر به پشتیبانی نیاز دارید تا هر زمان که مشکلی در سرور مجازی و اتصال شما وجود داشت به راحتی با یک تماس یا پیام مشکل خود را حل کنید. اینجا در پارس آپ تایم شما میتوانید از پشتیبانی 24 ساعته ما بهره ببرید.

به صورت کلی 3 مدل سرور مجازی وجود دارد که کاربران به استفاده از آن ها نیاز دارند که شامل :

  • سرور مجازی لینوکس
  • سرور مجازی ویندوز
  • سرور مجازی میکروتیک

کاربرد خرید هر کدام از سرور ها

هر کدام از این سرور ها کاربرد مختلفی دارد و در موضوعات مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد. ما از هر 3 این سرور ها پشتیبانی میکنیم و شما به راحتی میتوانید تمام امور مربوط به سرور خود را از پارس آپ تایم پیگیری کنید و مشکل کار کردن همزمان با چندین شرکت هاستینگ را نداشته باشید.

همچنین در موضوع سرور های مجازی لینوکس نیز باید ذکز کنیم که تیم پشتیبانی ما از چندین لینوکس مختلف برای شما عزیزان استفاده میکند و هر کدام که برای شما راحت تر باشد برای شما نصب میگردد. همچنین سرور های پارس آپ تایم قابل ارتقای سخت افزاری نیز هست. یعنی هر زمان که شما احساس کردید سرور شما نیزا به ارتقای سخت افزاری دارد و ادامه فرایند پروژه نیاز به سرور قوی تری دارد به راحتی میتوانید از پشتیبانی 24 ساعته ما درخواست کنید تا ارتقا برای شما انجام شود.

شما در پارس آپ تایم میتوانید همه امور خود را به راحتی انجام دهید. ما در کنار سرور های مجازی خدمات هاستینگ و دامنه نیز ارائه میدهیم که شما میتوانید در پروژه های کوچک تر از این مسائل نیز بهره ببرید و نیازی به انتقال دیتای خود به شرکت های دیگر نداشته باشید. خدمات هاستینگ و دامنه ما نیز شامل خدمات و پشتیبانی 24 ساعته میباشد.

جمع بندی

همچنین مفتخریم که ما بیشترین تنوع سرور های مجازی را داریم ، سرور های ما شامل کشور های آلمان ، فرانسه ، انگلیس و آمریکاست که میتوانید از صفحه سرور های محازی مشاهده کنید.

همچنین برای هر کدام از این کشور ها ما 4 پنل مختلف به شما ارائه میدهیم تا به راحتی سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید.

امیدواریم با پراس آپ تایم خریدی خوب و راحت را تجربه کنید.

مطالب مرتبط
خدمات ابری شرکت آمازون

خدمات ابری شرکت آمازون

خدمات ابری شرکت آمازون Amazon Web Services شامل چه خدماتی می‌باشد؟ آیا امکان خرید سرور مجازی ارزان بدون تحریم از […]

3 دقیقه مطالعه مشاهده
ارائه دهنده خدمات ابری G-Core

ارائه دهنده خدمات ابری G-Core

 ارائه دهنده خدمات ابری G-Core باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ چگونه می‌توان سرور ارزان قیمت از G-Core خرید؟ آیا امکان […]

3 دقیقه مطالعه مشاهده
ارائه دهنده خدمات ابری والتر Vultr

ارائه دهنده خدمات ابری والتر Vultr

ارائه دهنده خدمات ابری والتر Vultr باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ چگونه می‌توان اقدام به خرید سرور از والتر کرد؟ […]

4 دقیقه مطالعه مشاهده