ساخت سرور مجازی ارزان

ساخت سرور مجازی ارزان

 ساخت سرور مجازی ارزان، عنوان مقاله‌ای است که می‌خواهیم در این مجال به آن بپردازیم. زمانی که یک ایده‌ی ناب به فکرتان می‌رسد یا حتی قصد دارید کسب و کار فیزیکی خودتان را به دنیای مجازی وارد کنید، بی‌شک داشتن زیربنا و آماده کردن تمهیداتی برای برداشتن اولین گام اهمیت بسیار زیادی دارد.

خرید سرور مجازی ارزان از جمله مواردی است که شما به راحتی می‌توانید با استفاده از آن، با کمترین هزینه، امکانات خوبی را در اختیار سایت و کسب و کارتان قرار دهید. اگر به فکر ساخت سرور مجازی ارزان هستید حتماً تا پایان این مقاله با پارس آپتایم همراه باشید.

 ویژگی‌های سرور مجازی ارزان

در این مقاله قصد داریم ارزان‌ترین وی پی اس ایران را برای شما معرفی کنیم. خرید و ساخت سرور مجازی ارزان هیچگاه به معنی بی‌کیفیت بودن سرویس نیست. بسیاری از شرکت‌های هاستینگ سیاست‌های پیچیده‌ای دارند که یکی از آنها ارائه خدمات با کیفیت برای مشتریانی است که می‌خواهند با کمترین هزینه کسب و کار خودشان را راه‌اندازی کنند.

 مجموعه پارس آپتایم در تلاش است به کسانی که قصد دارند با هزینه کم و مقرون به صرف کسب و کار خودشان را در فضای مجازی راهاندازی کنند، کمک کند. به همین دلیل پارس آپتایم سعی کرده است با ارائه ارزان‌ترین سرور مجازی ایران به کسانی کمک کند که در مراحل ابتدایی کارشان هستند و قصد آزمون و خطا دارند. کسانی که می‌خواهند به صورت تجربی مباحث مربوط به کسب و کار و وب سایت را بیاموزند.

سرور مجازی برای آزمون و خطا

 خرید سرور اختصاصی برای کسانی که به تازگی کسب و کار خودشان را آغاز کرده‌اند مناسب نیست. توصیه می‌کنیم که به فکر ساخت سرور مجازی ارزان قیمت باشید تا بعد از انجام تست‌ها و آزمون و خطاها در کسب و کار خودتان به ثبات برسید. سپس سرور مجازی قدرتمندتر یا سرور اختصاصی خریداری کنید.

تفاوت سرور مجازی با سایر سرورها 

این تضمین را به شما می‌دهیم که خرید سرور مجازی ارزان از پارس آپتایم از نظر کیفیت با سایر سرورها هیچ تفاوتی ندارد. پایین بودن قیمت دلیل بر بی‌کیفیتی نیست. همچنین شما به منابع به صورت اختصاصی دسترسی دارید تنها تفاوت در برخی از سخت‌افزارها است.

خرید سرور مجازی میکروتیک با قیمت مناسب

اگر قصد خرید سرور مجازی میکروتیک با قیمت مناسب دارید حتماً با مشاوران پارس آپتایم در تماس باشید. شما می‌توانید با ثبت نام در سایت، پلن‌های مورد نظر را برای سرور مجازی میکروتیک مشاهده کرده و در صورت تمایل هر پلن را ثبت نام و خریداری کنید.

 سرور مجازی میکروتیک چیست؟

 سرور مجازی میکروتیک به سروری گفته می‌شود که از سیستم عامل میکروتیک پشتیبانی می‌کند. این سیستم عامل بر پایه لینوکس است و می‌تواند امکانات و قابلیت‌های بسیار گسترده‌ای را در اختیار شما قرار دهد.

در دنیای وب سایت و شبکه انواع مختلف سرور وجود دارد که یکی از آنها سرور مجازی میکروتیک است. اگر بخواهیم سرور مجازی را برایتان تعریف کنیم باید بگوییم که سرور مجازی نوعی از سرور محسوب می‌شود. اما زیر مجموعه سرور اشتراکی و اختصاصی نیست در واقع نه اشتراکی است و نه اختصاصی. اما بر پایه سرور اشتراکی بنا شده است. می‌تواند امکانات و قابلیت‌های سرور اختصاصی را در اختیار شما قرار دهد.

خرید سرور مجازی ارزان از پارس آپتایم

 در واقع با پیشرفت تکنولوژی مجازی سازی، این امکان برای شرکت‌های هاستینگ فراهم است که بتوانند یک سرور با منابع مشخص را به چندین سرور اختصاصی مجازی‌سازی کنند. به عبارتی چندین نفر به صورت اشتراکی از یک سرور استفاده می‌کنند. اما به صورت اختصاصی دارای منابع و امکانات منحصر به فردی هستند. ترافیک یک بخش از سرور به کسب و کار و سایت دیگر ارتباطی نخواهد داشت.

شما می‌توانید برای ساخت سرور مجازی ارزان قیمت و خرید سرور مجازی میکروتیک با قیمت مناسب، به سایت پارس آپتایم مراجعه نمایید. در کنار سرور مجازی میکروتیک، سرور مجازی ویندوز که بر پایه سیستم عامل ویندوز عمل می‌کند، و سرور مجازی لینوکس که بر پایه سیستم عامل لینوکس فعالیت دارد، حائز اهمیت است. می‌توانید متناسب با نیاز و نوع کسب و کارتان هر سرور مجازی که نیاز دارید خریداری کنید.

مجموعه پارس آپتایم در خدمت شما است و می‌توانید قدرت، انعطاف پذیری و سرعت بسیار بالا را با خرید سرور مجازی ارزان تجربه نمایید. در این مجموعه سخت‌افزارهای به روز و زیرساخت‌های شبکه قدرتمندی وجود دارد. شما می‌توانید با خیالی آسوده سایت و کسب و کار خودتان را به اوج برسانید.

مطالعه این مطالب را هم توصیه میکنیم

خدمات مورد نیاز شما را با کیفیتی که انتظار دارید و قیمتی که انتظار ندارید.

ست کردن مخازن ایرانی بر روی ابونتو 2

یکی از بزرگترین مشکلات کاربران سرورهای ubuntu که بر روی ایران میزبانی شده اند سر…
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
پارس آپتایم :: خرید سرورمجازی ، خرید هاست لینوکس و ویندوز و ثبت دامین از سال 2010