پارس آپتایم :: خرید سرورمجازی ، خرید هاست لینوکس و ویندوز و ثبت دامین از سال 2010
منو موبایل

پارس آپتایم :: خرید سرورمجازی ، خرید هاست لینوکس و ویندوز و ثبت دامین از سال 2010

خرید سرور ابری لینوکس خارج به چه صورت است؟

سرور ابری، همان فضایی است که به صورت مجازی در اختیار شما قرار می‌گیرد تا شما اطلاعات خودتان را به صورت کامل در آن قرار دهید. پس اگر با واژه خرید سرور ابری لینوکس خارج مواجه شدید، هیچ فرقی با خرید سرور مجازی لینوکس خارج ندارد. تا آخر این مقاله همراه ما باشید؛ میخوایم صفر تا صد سرور ابری را با هم بررسی کنیم و ببینیم سیستم عامل لینوکس چه مزیت هایی برای ما دارد.

سرور ابری چیست؟

خواندن این مقاله به صورت کلی، 3 الی 5 دقیقه وقت شما را می‌گیرد؛ ولی قرار است اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم که خیلی تصمیم گیری شما را آسان تر می‌کند.

سرور ابری یک فضایی است که بیشتر افراد برای وبسایت خودشان خریداری می‌کنند. این فضا به صورت کامل اطلاعات شما درون آن قرار می‌گیرد. علاوه بر آن کاربرانی که در سایت شما فعالیت دارند ممکن است اطلاعاتی درون سایت شما ذخیره کنند؛ این اطلاعات نیز درون هاست یا سرور مجازی قرار می‌گیرد.

هاست یک فضای کوچک است که شما می‌توانید برای سایت خودتان بخرید تا این اطلاعات درون آن ذخیره شود. ولی سرور مجازی یک فضای زیاد به همراه کلی خدمات دیگر به شما ارائه می‌دهد. البته که این دو از لحاظ قیمتی به هیچ شکل قابل مقایسه نیستند ولی همانطور که گفتیم از لحاظ خدماتی نیز به یک شکل نیستند.

خرید سرور ابری لینوکس

لینوکس، بی شک یکی از محبوب ترین سیستم عامل های دنیا هست. دو دلیل این سیستم عامل را میان مردم خیلی محبوب کرده است.

دلیل اول اپن سورس بودن آن است. شما می‌توانید دسترسی کامل به تمام اطلاعات داشته باشید و هر تغییری نیاز دارید را انجام دهید.

دلیل دوم که خیلی محبوبیت لینوکس را افزایش داده است، سرعت آن است. سرعت لینوکس به هیچ وجه قابل مقایسه با ویندوز نیست. سرعت لینوکس چند ده برابر بیشتر از سیستم عامل ویندوز است.

خرید سرور ابری لینوکس خارج

تا اینجا متوجه شدید که اگر سرعت لود بالا برای سایت خودتان میخواید، باید از سرور یا هاست لینوکس استفاده کنید. البته لازم به ذکره این نکته رو بگیم که سرور مجازی سرعت بالاتری نسبت به هاست به شما ارائه می‌دهد. اگر دوست دارید وبسایت شما در تایم خیلی کم آپلود شود باید خرید سرور ابری لینوکس خارج را امتحان کنید.

سرور ابری های خارج با سرور های ایرانی تفاوت های زیادی دارند. شما که سایت برای کسب و کار خود را انتخاب کرید این را باید بدانید که سرور مجازی های خارج خیلی راحت تر در گوگل ایندکس می‌شوند. این امر به شما کمک می‌کند تا سریع تر در گوگل دیده شوید. قطعا قصد شما از راه اندازی وبسایت، فروش و سودآوری بوده است. سرور های خارج این کمک را به شما می‌کنند تا سریع تر دیده شوید.

جمع بندی

خرید سرور ابری لینوکس خارج را می‌توانید در سایت ما(پارس آپتایم) انجام دهید. ما 13 سال در این زمینه کار کردیم و می‌توانیم شما را راهنمایی کنیم که از بهترین محصولات ما استفاده کنید.

درون سایت ما خیلی راحت می‌توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. کلی راه ارتباطی برای شما قرار دادیم تا بتوانید از ما مشاوره بگیرید و بهترین خرید را برای خودتان انجام دهید.

برای خرید سرور مجازی لینوکس کلیک کنید.

مطالب مرتبط
ست کردن مخازن ایرانی بر روی ابونتو

یکی از بزرگترین مشکلات کاربران سرورهای ubuntu که بر روی ایران میزبانی شده اند سرعت پایین دانلود بسته ها از […]

< 1 دقیقه مطالعه مشاهده
خرید سرور مجازی ارزان ایران

خرید سرور مجازی ارزان ایران

خرید سرور مجازی ارزان ایران خرید سرور مجازی VPS ارزان ایران تحویل آنی با خرید سرور مجازی ارزان از مجموعه […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده
سرور میکروتیک ایران نامحدود

سرور میکروتیک ایران نامحدود

سرور میکروتیک ایران نامحدود خرید سرور میکروتیک ایران با ترافیک نامحدود سرور مجازی میکروتیک یک روتر مجازی کامل است که […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده