خرید VPS ارزان برای ویندوز

خرید VPS ارزان برای ویندوز

VPS مخفف(Virtual Private Server) یا همان سرور مجازی است. سرور مجازی یک ماشین مجازی است که توسط شرکت های اینترنتی ارائه می‌شود. سرور مجازی یک فضا مانند سیستم است که دارای رم، حافظه و… است و شما می‌توانید اطلاعات سایت خود را در آن قرار دهید. خرید VPS ارزان برای ویندوز که از کیفیت بالایی برخوردار باشد کار ساده ای نیست.

سرور های مجازی را به صورت کلی می‌توان به دو دسته ایرانی و خارجی تقسیم کرد. سرور های ایرانی و خارجی هر کدام مزیت های مختلفی دارند که باعث می‌شود شما یک دسته از آن ها را انتخاب کنید.

VPS های ایرانی یا خارجی؟؟

همانطور که در بخش قبلی گفتیم، VPS های ایرانی و خارجی هر کدام مزیت هایی دارند. حالا بحث مهم اینجاست که ما برای سایت خودمان باید از کدام VPS استفاده کنیم و کدام سرور مجازی مزیت های بیشتری برای ما دارند.

خب قطعا سرور های ایرانی به دلیل لوکیشن ایرانی که دارند سرعت بیشتری به ما می‌دهند. اما ملاک ما فقط سرعت سایت نیست. شما تصور کنید سایتی دارید که سرعت بالایی دارد اما بازدید های کمی دارد به همین دلیل هیچوقت از شما خرید نمی‌کنند.

VPS های خارجی از دید سئویی می‌توانند خیلی به ما کمک کنند. سرور مجازی های ایرانی به دلیل تحریم ها خیلی مورد توجه گوگل قرار نمی‌گیرند. سرور های خارجی به صورت کلی آپ تایم بهتری نسبت به سرور های ایرانی دارند.

به صورت کلی دید تیم ما سرور های خارجی است. سرور های خارجی خدمات بهتر و بیشتری را به شما ارائه می‌دهند. علاوه بر آن نرم افزار هایی که روی سرور های خارجی نصب شدند کیفیت بالاتری دارند و تمام این موارد روی سئو سایت شما تاثیر می‌گذارد.

سرور مجازی های خارجی قیمت بالاتری نسبت به سرور های ایرانی دارند. اما از طرفی کیفیتی که به شما ارائه می‌دهند بیشتر است.

خرید VPS ارزان برای ویندوز

سرور های مجازی برای هر سیستم عامل متفاوت است. به طور مثال اگر شما دارید از سیستم عامل لینوکس استفاده می‌کنید، باید از سرور لینوکسی استفاده کنید.

بی شک ویندوز محبوب ترین سیستم عامل است. بیش از 50 درصد سیستم های موجود در بازار از سیستم عامل ویندوز استفاده می‌کنند. حتما قبل از خرید VPS به سیستم عاملی که می‌‌خواهید روی آن کار انجام دهید دقت کنید تا خرید اشتباهی انجام ندهید.

خرید VPS ارزان برای ویندوز که سرور آن در خارج باشد کار راحتی نیست. شما می‌توانید در سایت ما سرور های خارجی باکیفیت و با قیمت رقابتی خریداری کنید. در سایت ما سرور کشور های انگلیس، آمریکا، فنلاند، آلمان، فرانسه، اسپانیا، سوئد، هلند، ژاپن، کره جنوبی، کانادا و برزیل موجود است و شما با انتخاب باز می‌توانید سرور مورد نظر خودتان را سفارش دهید.

ما خرید VPS ارزان برای ویندوز را در پلن های مختلف خدمت شما ارائه می‌دهیم. با پلن های مختلف شما می‌توانید به راحتی دقیقا چیزی را که نیاز دارید خریداری کنید. به طور مثال اگر شما به حافظه زیادی نیاز ندارید، نیازی نیست حافظه بالا بخرید و هزینه زیادی بکنید و دقیقا چیزی که می‌خواهید را در پکیج های ما مشاهده و خریداری می‌کنید.

برای مشاهده پلن های مختلف VPS ویندوز روی این لینک کلیک کنید

مطالعه این مطالب را هم توصیه میکنیم

خدمات مورد نیاز شما را با کیفیتی که انتظار دارید و قیمتی که انتظار ندارید.

ست کردن مخازن ایرانی بر روی ابونتو 2

یکی از بزرگترین مشکلات کاربران سرورهای ubuntu که بر روی ایران میزبانی شده اند سر…
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
پارس آپتایم :: خرید سرورمجازی ، خرید هاست لینوکس و ویندوز و ثبت دامین از سال 2010