خرید سرور اختصاصی ایران

خرید سرور اختصاصی ایران

 خرید سرور اختصاصی ایران، برای بسیاری از صاحبان سایت و کسب و کار آنلاین، که می‌خواهند به صورت کاملاً مستقل از سایر سرورها، کسب و کار خودشان را مدیریت کنند کاملا مناسب است. بسیاری از موسسات و صاحبان کسب و کار آنلاین، نمی‌خواهند برای کار و پلتفرم آنلاین خودشان، از سرورهای اشتراکی یا سرور مجازی، استفاده کنند. به همین دلیل به فکر خرید سرور اختصاصی ایران هستند تا بتوانند امکانات و قابلیت‌های بسیار متنوع و بیشتری در اختیار آنها قرار بگیرد. در این مقاله از پارس آپتایم در تلاش هستیم به شما در خرید سرور اختصاصی ایران کمک کنیم. ما سال‌هاست که در این زمینه فعالیت داریم. می‌توانیم بهترین سرور اختصاصی ایران را در اختیار شما قرار دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

مزیت‌های سرور اختصاصی ایران از پارس آپتایم

سرور اختصاصی ایران، در مقایسه با سرورهای اشتراکی و سرورهای مجازی، امکانات و قابلیت‌های بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید از این سرور برای یک سازمان بزرگ استفاده کنید و با خیالی آسوده در فضای مجازی فعالیت کنید. در خرید سرور اختصاصی ایران شما به فضای بسیار بیشتری در مقایسه با سایر سرورها دسترسی دارید. پایگاه‌های اینترنتی متعددی نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد.

 همچنین از نظر پهنای باند، پهنای باند بیشتری نیز برای شما فراهم می‌شود. ترافیک ماهیانه در مقایسه با سرورهای معمولی نیز افزایش پیدا می‌کند.

شما در این نوع سرورها تسلط و کنترل کاملی بر روی سرور دارید. شما می‌توانید به صورت آزادانه برنامه‌های مورد نیاز خودتان را نصب کنید.

همچنین مزیت دیگری که در خرید سرور اختصاصی ایران از پارس آپتایم وجود دارد، این است که این امکان برای کاربران فراهم شده است که بتوانند هر زمانی که خواستند نسخه پشتیبان و بکاپ تهیه کنند. در هر تایمی می‌توانید از اطلاع و داده‌های سازمان خودتان بکاپ بگیرید.

در این نوع سرورهای اختصاصی، مدیریت محتوای سرور نیز به صورت کاملاً مستقل صورت می‌گیرد. با وجود این مزایا، بسیاری از شرکت‌ها سازمان‌ها و اداره‌های بزرگ ترجیح می‌دهند که سرور اختصاصی با مرکز داده‌ای ایمن و مطمئن داشته باشند. اگر شما نیز صاحب موسسه یا سازمان بزرگی هستید حتماً داشتن سرور اختصاصی در مقایسه با سرورهای اشتراکی یا مجازی، برای شما به صرفه‌تر است.

یک سر و گردن بالاتر باشید.

شرکت‌های هاستینگ مختلف، برای کاربران سرویس‌ها و محصولات متفاوتی را از سرور، در اختیار شما قرار می‌دهند. شما می‌توانید هاست لینوکس، هاست ابری، سرور مجازی، هاست اختصاصی دریافت کنید. در میان تمامی این موارد هاست اختصاصی باعث می‌شود که کسب و کار شما یک سر و گردن بالاتر باشد و هم از نظر کیفیت و هم از نظر امکانات، سرعت، امنیت و عملکرد بهتری داشته باشد. به خاطر مزایایی که سرور اختصاصی دارد، کاربران به دنبال خرید سرور اختصاصی ایران هستند؛ زیرا از قابلیت‌های بسیار گسترده‌ای پشتیبانی می‌کند و می‌تواند کسب و کار آنها را به اوج برساند.

سرور اختصاصی چیست و چه کاربردی دارد؟

شرکت‌های هاستینگ، خدمات مختلفی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند؛ اما بسیاری از کاربران نیازهای متفاوتی دارند و می‌خواهند برای سایت یا کسب و کار خودشان، امکانات و قابلیت‌های بیشتری را نیز دریافت کنند. به عبارتی می‌خواهند برای ذخیره سازی اطلاعات، اجرای برنامه، ایجاد ارتباط امن و داشتن بالاترین میزان سرعت، به خرید سرور اختصاصی روی آورند.

سرور اختصاصی از جمله سرورهایی است که در مقایسه با محصولات و سایر سرورها برتر می‌باشد. شما نیز می‌توانید با خرید سرور اختصاصی ایران امکانات و قابلیت‌های بسیار زیادی را به دست بیاورید.

در واقع شما با خرید سرور اختصاصی ایران به یک کامپیوتر قدرتمند که به اینترنت پرسرعتی متصل است دسترسی خواهید داشت و می‌توانید هر برنامه‌ای بر روی آن نصب کرده و هر زمان که خواستید از اطلاعات و داده‌ها بکاپ بگیرید.

با سرور اختصاصی ایران به منابع نامحدود دسترسی داشته باشید

VPSهای ایرانی این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهند که بتوانید به منابع بسیار زیادی دسترسی داشته باشید. در سرور اختصاصی ایران، بر خلاف سرورهای اشتراکی، منابع نامحدودی در اختیار شما است و هیچکس دیگری بر خلاف سرور اشتراکی، از آن استفاده نمی‌کند. در سرور اشتراکی ممکن است آنچنان که باید از منابع استفاده بهره نگیرید و بالاترین کیفیت را به دست نیاورید؛ اما در سرور اختصاصی، منابع فقط برای شما خواهد بود. می‌توانید بالاترین میزان بازدهی را از سایت خودتان به دست بیاورید.

کاربردهای خرید سرور اختصاصی ایران

کاربردها و کارکردهای خرید سرور اختصاصی بسیار گسترده است؛ اما در ادامه به برخی از مهم‌ترین آنها اشاره می‌کنیم.

با خرید VPSهای ایرانی گیم سرور راه‌اندازی کنید

راه‌اندازی گیم سرور از جمله مواردی است که بسیاری از افراد می‌توانند با خرید سرور اختصاصی ایران به این هدف دسترسی داشته باشند. در گیم سرور شما می‌توانید با استفاده از منابع و داشتن هاست، بازی کامپیوتری اجرا کرده و به صورت آنلاین آن را به اشتراک بگذارید. بسیاری از بازی‌هایی که در گیم نت‌ها نیز انجام می‌شود از این نوع سرور استفاده می‌کنند. تمامی بازی‌های تحت وب دارای سرور اختصاصی هستند. برای داشتن گیم سرور حتماً باید به سرور اختصاصی مناسب با منابع نامحدود دسترسی داشته باشید.

خرید VPSهای ایرانی برای سرور مجازی بورس

کاربرد دیگر خرید VPSهای ایرانی، سرور مجازی بورس می‌باشد. از سرور اختصاصی ایران می‌توان به عنوان سرور مجازی بورس استفاده کرد. بسیاری از کسانی که در بورس فعالیت دارند حتماً با سرور مجازی بورس آشنا هستند. می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن و پیش از دیگران یک معامله را انجام دهند یا درخواست خودشان را ثبت کنند.

در سرور مجازی بورس کسانی که در بورس فعال هستند، این امکان را دارند که بتوانند از یک سیستم عامل مجازی که به اینترنت پرسرعت متصل شده است به یک دیتابیس قدرتمند دسترسی داشته باشند. زمانی که بازار بورس شروع به کار می‌کند، بسیاری از کاربران می‌توانند با سرعت بالا وارد عمل شوند و خیلی زودتر از دیگران کار را انجام دهند. با توجه به اینکه سرور اختصاصی ایران دارای دیتا سنترهای داخلی است برای سرورهای بورس ایران، گزینه ایده‌آلی محسوب می‌شود.

استفاده از سرور اختصاصی ایران به عنوان DVR

یکی دیگر از کارکردهای خرید سرور اختصاصی و VPSهای ایرانی، استفاده به عنوان DVR می‌باشد. در حالت معمول برای دوربین‌های مداربسته، شما باید دستگاه DVR را خریداری و برای فضای ذخیره سازی نیز هزینه‌ای بپردازید؛ اما با استفاده از سرور اختصاصی ایران می‌توانید تمامی فیلم‌های دوربین مداربسته و تصاویر را در مکانی امن ذخیره کنید. اگر در مغازه و محل کسب خود و… DVR داشته باشید ممکن است دزدیده شود و شما به تصاویر دوربین‌ها دسترسی نخواهید داشت؛ اما با خرید VPSهای ایرانی اگر اتفاقی برای مغازه، خانه یا محل کسب و کار شما بیفتد شما می‌توانید به راحتی به سرور اختصاصی خودتان وارد شده و به تمامی فیلم‌ها و محتواها را دسترسی داشته باشید. در این گونه موارد ترافیک داخلی وجود ندارد و شما با مشکل مصرف بالای اینترنت نیز روبرو نخواهید بود.

دسکتاپ مجازی با VDI، راه اندازی دانلود سرور، نمایندگی فروش هاست و ریسلر، پیاده‌سازی سیستم های ERP و CRM، راه‌اندازی سیستم تلفن کاری یا همان PABX و… از جمله کارکردها و کاربردهای سرور مجازی ایران است.

شما می‌توانید با مشاوران و متخصصان پارس آپتایم در ارتباط باشید و علاوه بر دریافت مشاوره رایگان به دنبال خرید VPSهای ایرانی یا خرید سرور اختصاصی ایران باشید. هدف ما سربلندی شما و کسب و کارتان است.

مطالعه این مطالب را هم توصیه میکنیم

خدمات مورد نیاز شما را با کیفیتی که انتظار دارید و قیمتی که انتظار ندارید.

ست کردن مخازن ایرانی بر روی ابونتو 2

یکی از بزرگترین مشکلات کاربران سرورهای ubuntu که بر روی ایران میزبانی شده اند سر…
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
پارس آپتایم :: خرید سرورمجازی ، خرید هاست لینوکس و ویندوز و ثبت دامین از سال 2010