خرید سرور ابری ویندوز ایران

خرید سرور ابری ویندوز ایران

آیا قصد خرید سرور ابری ویندوز ایران دارید؟ پس جای درستی آمده‌اید. در این مقاله از پارس آپتایم قصد داریم به این پرسش پاسخ دهیم که سرور ابری چیست و چگونه می‌توان اقدام به خرید سرور ابری ویندوز کرد؟ برای آشنایی با کاربردهای سرور ابری و انواع آن تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

سرور ابری چیست؟

سرور ابری Cloud Server، همان سروری است که زیرساخت‌های فیزیکی و مجازی دارد و کاربرد آن برای ذخیره سازی برنامه‌ها و پردازش اطلاعات است. در واقع سرور ابری یک منبع سرور متمرکز می‌باشد که شما از طریق اینترنت به آن دسترسی دارید و حتی استفاده از چندین کار از این سرور فراهم شده است.

شباهت‌های سرور ابری با سرور فیزیکی

سرورهای ابری همچون سرورهای فیزیکی، قدرت پردازش بسیار بالایی دارند و شما می‌توانید برای ذخیره‌سازی از این سرورها بهره بگیرید. شباهت دیگری که میان سرورهای ابری و سرور فیزیکی وجود دارد این است که در سرور ابری نیز بر اساس سیستم عامل‌هایی که ممکن است بر روی آن نصب شده باشد سرورهای ابری به چندین دسته تقسیم می‌شود. شما می‌توانید همانطور که بر روی سرور مجازی برنامه‌های مختلفی نصب می‌کنید بر سرور ابری نیز برنامه‌ها، فایروال‌ها و .. را نصب کنید.

سرور ابری ویندوز چیست؟

سرور ابری ویندوز از جمله سرورهای ابری است که برای سیستم مدیریت سرور، سیستم عامل ویندوز نصب شده است. با خرید سرور ابری ویندوز ایران می‌توانید برنامه‌های خودتان را نصب و برای ذخیره‌سازی و پشتیبانی از این سرور استفاده کنید.

خرید سرور ابری ویندوز ایران

ویژگی‌های خرید سرور ابری ویندوز

سرور ابری ویندوز کارکردها و کاربردهای مختلفی دارد. به عنوان مثال کاربران با استفاده از سرور ابری ویندوز می‌توانند محیط‌های مجازی را مدیریت کنند. با خرید VPS ویندوز ایران می‌توانید سیستم توزیع فایل و ذخیره‌سازی ابری ویندوز ایجاد کنید. برقراری پلتفرم پیام رسانی ابری ویندوز از جمله مزایای خرید سرور ابری ویندوز ایران است. همچنین بسیاری از کاربران از این سرور به عنوان پایگاه داده ابری استفاده می‌کنند. سرور ابری قابلیت مدیریت کاربران مانیتورینگ و انتقال داده‌ها را دارد.

انواع سرور ابری کدام است؟

 دسته‌بندی‌های رایجی که برای سرور ابری صورت گرفته است بدین گونه است که این سرورها به سه دسته تقسیم می‌شوند این سه دسته شامل: سرور های ابری عمومی (Public Cloud Server)، سرور های ابری خصوصی (private cloud server)، سرورهای ابری اختصاصی (Dedicated cloud server) هستند.

سرورهای ابری عمومی

سرورهای ابری عمومی از جمله رایج‌ترین سرورهای ابری هستند که از یک رابط یا کنسول مبتنی بر وب استفاده می‌کنند و تمامی کاربران در سراسر جهان می‌توانند با استفاده از اینترنت به این سرور ابری دسترسی داشته باشند. در سرور ابری عمومی ماشین مجازی ارائه دهنده، ابرعمومی است.

سرورهای ابری خصوصی

اما در سرورهای ابری خصوصی تمامی محاسبات و پردازش‌ها در یک ابر خصوصی انجام می‌شود و یک شرکت سرور ابری در اختیار کاربران داخلی در سراسر یک شبکه محلی قرار می‌دهد. به عبارتی دیگر سرور ابری عمومی خارج از سازمان است اما سرور ابری خصوصی در خود سازمان وجود دارد و تحت اداره و مالکیت آن قرار می‌گیرد. 

سرورهای ابری اختصاصی

سرورهای ابری اختصاصی زمانی کاربرد دارند که کسب و کارها یا شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ می‌خواهند سرورهایی به صورت سفارشی دریافت کنند و مجازی‌سازی آنها دارای مراحل سفارشی است. همچنین برای اجرای برخی از عملکردها و ویژگی‌های امنیتی سرور ابری اختصاصی استفاده می‌شود.

خرید سرور ابری ویندوز ایران از پارس آپتایم 

هنگام خرید VPS ویندوز ایران حتماً باید به دنبال بهترین پلتفرم و مناسب‌ترین شرکت هاستینگ باشید. باید سروری را خریداری کنید که متناسب با نیازها و بودجه شما باشد. هر سازمان و کسب و کار اولویت‌های متفاوتی دارد و همین موضوع باعث می‌شود که تصمیم گیری در مورد خرید سرور ابری ویندوز ایران نیز بهترین گزینه برای برخی از کسب و کارها باشد. مجموعه پارس آپتایم با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه ارائه خدمات هاستینگ می‌تواند گزینه ایده آلی برای خرید VPS ویندوز ایران باشد.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت پارس آپتایم با مشاوران و متخصصان مجموعه در ارتباط باشید و علاوه بر دریافت مشاوره رایگان تمامی سوالات خودتان را در مورد خرید سرور ابری ویندوز ایران بپرسید. هدف ما سربلندی و موفقیت کسب و کار شما است. ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که بهترین خدمات و پشتیبانی‌ها را دریافت خواهید کرد.

مطالعه این مطالب را هم توصیه میکنیم

خدمات مورد نیاز شما را با کیفیتی که انتظار دارید و قیمتی که انتظار ندارید.

ست کردن مخازن ایرانی بر روی ابونتو 2

یکی از بزرگترین مشکلات کاربران سرورهای ubuntu که بر روی ایران میزبانی شده اند سر…
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
پارس آپتایم :: خرید سرورمجازی ، خرید هاست لینوکس و ویندوز و ثبت دامین از سال 2010