خرید هاست برای وردپرس

خرید هاست برای ویندوز
آنچه در این مطلب می‌خوانید:

در این مقاله سعی داریم تا در خرید هاست برای وردپرس به شما عزیزان کمک کنیم. اگر شما متخصص در این بحث هستید که قطعا اطلاعاتی در این باره دارید. اما اگر اولین بار هستش که قصد تهیه هاست برای وردپرس را دارید میتوانید برای خریدی بهتر از این مقاله بهره ببرید.

در ابتدا این موضوع را از حیث حجم بررسی میکنیم. اگر قصد راه اندازی یک وبسایت ساده را دارید که میتوانید از هاست های یک گیگابایتی و دو گیگابایتی استفاده کنید. اما ما به شما پیشنهاد میدهیم که اگر قصد راه اندازی وبسایت شرکتی دارید از هاست 3 گیگابایتی بهره ببرید.

اما مهمترین مساله وبسایت فروشگاهی هستش. اگر قصد راه اندازی وبسایت فروشگاهی دارید باید از حداقل هاست 5 گیگابایتی استفاده کنید. اینکار باعث می‌شود بعد ها برای بارگذاری محصولات و اطلاعات محصولات دچار مشکل نشوید.

همچنین وبسایت های فروشگاهی نیاز به تعداد زیادی افزونه وردپرسی دارند که فضای زیادی از هاست شما را اشغال میکند. به همین دلایل است که حجم بیشتری را برای وبسایت های فروشگاهی پیشنهاد میکنیم.

یکی دیگر از مسائل قابل بحث در موضوع خرید هاست برای وردپرس ، لوکیشن سرور شماست. با توجه به مشکلاتی که در دسترسی به اینترنت در کشور وجود دارد ما به شما پیشنهاد میدهیم که از دستورالعمل زیر استفاده کنید:

از چه هاستی استفاده کنیم؟

  • اگر که مشتریان هدف شما فقط داخل ایران هستند و نیازی به نمایش سایت شما در خارج از کشور نیست میتوانید از سرور های ایرانی استفاده کنید. البته این نکته به آن معنا نیست که در صورت استفاده از سرور های ایرانی وبسایت شما از خارج کشور قابل رویت نباشد اما ممکن است که بعد ها مشکلاتی برای شما ایجاد شود.
  • اما اگر که جامعه مشتریان هدف شما در خارج از کشور قرار دارند باید از هاست های خارجی استفاده کنید. برای مثال اگر شما قصد طراحی یک وبسایت بازرگانی را دارید بهتر است از سرور های خارجی بهره ببرید تا دسترسی به وبسایت شما از حارج از کشور راحت تر باشد.

یکی دیگر از موضوعات بسیار مهم در تهیه هاست پهنای باند سرور شماست. اگر از سرور های ضعیفی استفاده کنید که از پهنای باند کمی بهره میبرند بعد از اینکه وبسایت شما بازدید زیادی را دریافت کند و این بازدید از حجم تعیین شده بیشتر باشد، وبسایت شما برای مدتی از دسترس خارج خواهد شد. این مساله مشکلات بزرگی را برای وبسایت شما ایجاد خواهد کرد. پس ترجیحا سعی کنید از سرور هایی با پهنای باند نامحدود بهره ببرید. یا حداقل از سروری استفاده کنید که پهنای باند زیادی را به هاست شما اختصاص دهد.

آخرین نکته ای که در این مقاله به آن اشاره میکنیم مساله دامنه ها و ایمیل هاست. شما باید از هاستی استفاده کنید که تعداد دامنه شما را ساپورت کند. اگر از هاست ضعیف تری استفاده کنید قطعا در اتصال دامنه ها به هاست به مشکل خواهید خورد.

همچنین اگر قصد راه اندازی ایمیل روی هاست خود را دارید باید این موضوع را در نظر بگیرید که ایمیل ها در هاست شما ذخیره میگردد. این موضوع باعث میشود تا حجم ذخیره سازی ایمل ها نیز به هاست شما اضافه گردد. پس در این صورت باید حتما فضای بیشتری برای هاست خود خریداری کنید.

سخن پایانی

در آخر به این نکته توجه کنید که فضای هاست شما باید همیشه فضایی حدود 1 الی 2 گیگ خالی داشته باشد تا دچار کندی وبسایت نشوید. هرچه وبسایت شما کند تر باشد مشتریان کمتری خواهید داشت و همینطور رفته رفته مخشتریان شما از فضای آنلاین به سمت صفر حرکت میکند.

مطالعه این مطالب را هم توصیه میکنیم

خدمات مورد نیاز شما را با کیفیتی که انتظار دارید و قیمتی که انتظار ندارید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
پارس آپتایم :: خرید سرورمجازی ، خرید هاست لینوکس و ویندوز و ثبت دامین از سال 2010