قابل توجه کاربران محترم تنها راه پشتیبانی ارسال تیکت است.

 Dec 10th

باسلام و احترام به استحضار میرساند تنها راه دریافت پشتیبانی ارسال تیکت خواهد بود. در ضمن کاربران در مواقع اورژانسی  میتوانند مشکلات خودشان را از طریق شماره تلگرام 09127870915 با مدیریت آن مجموعه ... ادامه مطلب »

افزایش نرخ تمامی پلان های پارس آپتایم

 Apr 29th

باسلام به اطلاع می رساند باتوجه به افزایش ناگهانی نرخ ارز و حفظ کیفیت خدمات ارائه شده توسط پارس آپتایم که همیشه جزو اولیت های آن بوده است، تمامی سرویس های فعال مشتریان از پایان اردیبهشت ماه ۲۰ ... ادامه مطلب »

مشکل امنیتی بسیار خطرناک در ویندوز سرور

 Apr 22nd

باسلام متاسفانه باگ امنیتی بسیار خطرناکی در سیستم عامل ویندوز سرور(اکثرا نسخه های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲) شناسایی و منتشر شده است. که به سبب آن هزاران سرور ویندوزی در سراسر جهان اکسپلویت شده و بسیاری از ... ادامه مطلب »

سرور مجازی ارزان با سخت افزار قدرتمند!

 Mar 7th

باسلامشما را به دیدن پلان های جدید پارس آپتایم دعوت میکنیم.این پلان ها مناسب برای عزیزانی است که نیاز به سرور مجازی ویندوز، لینوکس و میکروتیک با هارد SSD در کنار قیمت مناسب دارند. قیمت پلان ها ... ادامه مطلب »

نسخه جدید وبسایت

 Aug 22nd

باسلام
نسخه جدید پرتال کاربران پارس آپتایم امروز بر روی وبسایت شرکت آپلود شد و کاربران عزیز میتوانند از امکانات آن بهره مند شوند.
موفق باشید

40 درصد تخفیف دائمی تا پایان سال 1393

 Jan 21st

باسلاممشتریان محترم که قصد سفارش پلان چهار و یا پنجم سرورهای لینوکس/ویندوز را دارند میتوانند از 40% تخفیف دائمی بهره مند شوند.پلان های مذکور به ترتیب دارای RAM های 1گیگابایت و 2گیگابایت اختصاصی ... ادامه مطلب »

طراحی جدید پارس آپتایم به اتمام رسید

 Sep 19th

باسلامبا تلاش های شبانه روزی طراح پس از گذشت یکماه، موفق به آپلود قالب جدید وبسایت پارس آپتایم شدیم. تمام تلاش خود را معطوف به این کردیم که ظاهر جدید وبسایت در اوج زیبایی کاملاً ساده و ... ادامه مطلب »

10دقیقه قطعی سرورهای سوئیس در تاریخ 7شهریور

 Aug 26th

باسلامبه اطلاع مشترکین سرورهای سوئیس و پاناما میرسانیم، دیتاسنتر میزبان قصد ارتقای IOS تجهیزات Edge Router را در بازه زمانی زیر دارد. تاریخ وقوع عملیات ارتقاء: جمعه 7 شهریور 1393 - ساعات 6:30 AM و 8:30 AM بوقت ... ادامه مطلب »

قطعی سرور یک سوئیس

 Aug 12th

باسلاممتاسفانه بامداد ِ روز سه شنبه (21 مرداد 1393) شبکه ی سرور شماره 1 سوئیس با رنج آی پی 179.0.0.0 دچار اختلال گردید و متخصصین ِ دیتاسنتر میزبان درحال ِ برطرف سازی آن هستند و ممکن است این پروسه تا ... ادامه مطلب »

مهم - شرکت در حال حاضر شماره تلفن ثابت ندارد!

 May 1st

باسلامامتیاز خط 02813789651 به شخص دیگری منتقل شده است به همین علت از تمام مشترکین عزیز خواهشمندیم با این شماره، تماس برقرار ننمایند.شماره تماس های پارس آپتایم در حال حاضر این سه خط تلفن همراه و ... ادامه مطلب »

Powered by WHMCompleteSolution